Program koordinátora: Szabóné Kiss Tünde tel: 06-30-627-8880

Ments életet!-KIME progarmunk

Célunk az újraélesztés népszerűsítésének terjesztése. Fontosnak tartjuk, hogy minél több emberhez eljusson az az üzenet, hogy mennyire fontos a helyes életmentés ismerete.
Felelősségre való buzdítás, mert lehet éppen TE fogsz életet menteni, azáltal, hogy tudod, mit kell tenned, ha valakinek megáll a szíve.

A program keretein belül INGYENES BLS oktatást biztosítunk, minden érdeklődő számára.

Kifejezett célunk, hogy tevékenységünkkel minél több házba bekopoghassunk, és minél több ember számára a saját lakókörnyezetében átadhassuk az újraélesztés gyakorlatias és szakszerű tudását.
Egyesületünk azon tagja végzi ezt a tevékenységet, aki a Magyar Resuscitacios Társaság által szervezett BLS és BLS Instruktori képzésen sikeres vizsgát tett.

Elérhetőségeink, amin igényelhetik szolgáltatásunkat:
email: forduloponte@gmail.com; telefon: +36-30-627-8880