Aktualitások

RUHAADOMÁNY OSZTÁS

Évente 2 alkalommal biztosítunk ruhaadományt a rászoruló családok számára, tavasszal és ősszel. Az osztás konkrét időpontjáról az Egyesület székhelyén (Kemecse, Vasmegyeri u. 23.) kihelyezett táblán tájékozódhatnak az érdeklődők, illetve a facebook oldalunkon (Fordulópont Közhasznú Egyesület).

Korábbi több éves rossz tapasztalatunkból kifolyólag ruhaadományokat már nem szívesen fogadunk, elsősorban nagyobb segélyszervezetektől kért adományokkal valósítjuk meg a programot.

________________________________________________________________________

Támogasd Egyesületünket 2019 évben is ADÓ 1%-od felajánlásával! Köszönjük!

________________________________________________________________________

NEM VAGY EGYEDÜL!-DAGANATOS BETEGEKET TÁMOGATÓ PROGRAM

Ha daganatos betegséget diagnosztizáltak nálad vagy hozzátartozódnál és úgy érzed, szükséged lenne segítségre, keress minket bizalommal!
A Fordulópont Egyesület daganatos betegek számára nyújt segítséget! Többen élő példák rá, hogy LEGYŐZHETŐ a RÁKBETEGSÉG!
Sokan megpróbálják titkolni, ha rákot diagnosztizálnak nála, pedig semmi ok nincs a szégyenérzetre. Ez egy betegség, mely ma nálad, holnap egy másik ember életében üti fel a fejét.
Név nélkül is kérhetsz segítséget itt:
+36-30-627-8880
email: forduloponte@gmail.com
Együttérző segítséget kínálunk, hiszen sajnálatra nekünk sem volt szükségünk!

Miben tudunk segíteni?
– kezelésekkel kapcsolatban felmerülő kérdéseidre, megosztjuk tapasztalatainkat
– táplálkozási tippeket adunk
– számtalan természetes gyógymód létezik, melyekkel támogathatod immunrendszered ezeket megismerheted nálunk